O MNIE

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Paulina Kubera

W 2017 roku ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę magisterską pod tytułem Wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela w ubezpieczeniu mienia przygotowałam na seminarium magisterskim prowadzonym w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego. Następnie w latach 2018-2020 odbywałam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Z prawem jestem związana już ponad 9 lat.

W tym czasie współpracowałam z Kancelariami Adwokackimi z okręgu łódzkiego – począwszy od stanowiska praktykanta przez asystenta prawnego, aż do aplikanta adwokackiego. Zajmowałam się w szczególności świadczeniem usług z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego – w szczególności sprawami spadkowymi i odszkodowawczymi. Ponadto udzielałam pomocy klientom potrzebującym wsparcia w sprawach rodzinnych. Prowadziłam także spory między przedsiębiorcami. Występowałam również w roli odbiorcy w szczególności na etapie postępowania wykonawczego.

W swojej pracy wykazuję się daleko idącą dokładnością oraz bardzo dużym zaangażowaniem – a co szczególnie istotne w sprawach rodzinnych również empatią. Zawsze uczciwie i rzetelnie będę prowadzić Państwa sprawę – z poszanowaniem wszelkich zasad etycznych – w szczególności tajemnicy adwokackiej.

Moim zasadniczym zadaniem jest udzielenie Państwu wsparcia w rozwiązywaniu problemów prawnych. W relacji z klientem stawiam na szczerość i zaufanie, w związku z czym możecie być Państwo pewni, że będę informować Państwa o możliwych rozwiązaniach sprawy, jej przebiegu oraz zagrożeniach związanych z jej prowadzeniem.

Jeżeli zatem potrzebujecie Państwo osoby, której możecie powierzyć rozwiązanie dotyczących Państwa kwestii prawnych – serdecznie zapraszam do kontaktu.

 

Moim celem jest rozwiązanie Państwa problemów prawnych. Mam świadomość z jakimi niedogodnościami musicie Państwo się mierzyć, dlatego dokładam wszelkich starań, aby osiągnąć rzeczony cel – w najszybszy i możliwie najefektywniejszy sposób.

SPOTKANIE W KANCELARII

Jak przygotować się do spotkania?

Skontaktowaliście się Państwo z moją Kancelarią i jesteście przed pierwszą wizytą w moim gabinecie? Zastanawiacie się w jaki sposób przygotować się do spotkania, aby wynieść z niego jak najwięcej? Punktem wyjścia jest stwierdzenie, że problemy prawne cechują się różnym poziomem skomplikowania. Są takie dla których rozwiązania wystarczy zwykła porada prawna, ale także takie, które będą wymagać reprezentacji w sądzie. Posiadają jednak one jedną cechę wspólną – stan faktyczny. Każdy prawnik musi dokładnie poznać okoliczności sprawy, aby udzielić fachowej i rzetelnej pomocy prawnej. Mając na uwadze powyższe – na spotkanie powinniście Państwo przynieść wszystkie dokumenty, które mają związek ze sprawą (najlepiej ułożone chronologicznie). Co więcej proponuję, aby dzień przed konsultacją wypisać sobie wszystkie fakty, które mają i mogą mieć związek ze sprawą. Pamięć bywa zawodna, a czasami nawet najmniejsze detale potrafią całkowicie zmienić obraz sprawy. Dzięki takiemu przygotowaniu będę Państwu w stanie udzielić wyczerpującej pomocy prawnej już na pierwszym spotkaniu w Kancelarii. Jeżeli Państwa sprawa będzie wymagała podjęcia dalszych czynności, na przykład reprezentacji w postępowaniu sądowym, poinformuję Państwa o tym fakcie i przedstawię zasady współpracy. W każdym przypadku wszystko sprowadza się do tego, aby całkowicie i w możliwie najkrótszym czasie rozwiązać Państwa problem prawny. Jeżeli zatem poszukujecie Państwo w Łodzi adwokata, który profesjonalnie i rzetelnie zajmie się Państwa sprawą, zapraszam do skontaktowania się z moją Kancelarią Adwokacką. W zakładce „kontakt” znajdziecie Państwo niezbędne informacje kontaktowe.

DOŚWIADCZACIE PAŃSTWO PROBLEMÓW PRAWNYCH?

Zapraszam do nawiązania kontaktu

Do Państwa dyspozycji pozostawiam trzy metody kontaktu z moją Kancelarią Adwokacką, a mianowicie numer telefonu, adres e-mail oraz formularz kontaktowy. Podczas pierwszego kontaktu wsłucham się w Państwa problem oraz przedstawię zasady współpracy. Problemy prawne da się rozwiązać, dlatego zachęcam Państwa do podjęcia działania. Zapraszam również do osobistej wizyty w mojej Kancelarii Adwokackiej w Łodzi – po uprzednim umówieniu terminu spotkania. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, które są związane ze świadczeniem usług prawnych, proszę o wysłanie wiadomości za pośrednictwem poczty e-mail lub formularza kontaktowego. Na wszystkie wiadomości odpowiadam najszybciej jak to tylko możliwe – z uwzględnieniem charakteru Państwa sprawy.